Immortal

Wiecznie żywi.


#1 2007-12-12 15:29:00

nuno

Amator

7090763
Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 38
Punktów :   

Kawały o jasiu

Lekcja języka polskiego. Jasiu poszedł do odpowiedzi.
Nauczycielka:
- Jasiu, odmień słowo kot przez przypadki.
Jasiu:
- Mianownik - kot, dopełniacz - kota, wołacz - kici, kici...

                                                                                                                                                                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto to jest hipokryta?- pyta pani na lekcji.
- Ja wiem- zgłasza się Jaś- to jest uczeń który twierdzi że lubi chodzić do szkoły.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W szkole pani kazała narysować dzieciom swoich rodziców. Po chwili podchodzi do małego Jasia i pyta:
- Dlaczego twój tata ma niebieskie włosy?
- Bo nie było łysej kredki.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jasiu dlaczego masz w dyktandzie te same błędy co twój kolega z ławki?
- Bo mamy tego samego nauczyciela od języka polskiego...


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nauczyciel na lekcji polskiego pyta się Jasia:
- Jaki to czas? Ja się kąpię, ty się kąpiesz, on się kąpie...
- Sobota wieczór panie profesorze.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nauczycielka pyta dzieci, jakie zwierzęta mają w domu. Uczniowie kolejno odpowiadali:
- Ja mam psa...
- Ja mam kota...
- U nas są rybki w akwarium.
Wreszcie zgłosił się Jaś:
- A my mamy kurczaka w zamrażalniku...


http://img340.imageshack.us/img340/5610/dziecineolb8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clannara.pun.pl www.cmdteam.pun.pl www.thaw.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.wwe-world.pun.pl